Grzałki, spirale, elementy grzejne

Prowadzimy sprzedaż grzałek nurkowych do wody o mocy 300W, 500W, 750W, 900W, 1400W,  2000W  230V firmy Eliko. Można zamawiać u Nas bezpośrednio w firmie Artel grzałki nietypowe, które zostają wyprodukowane na indywidualne zamówienie klienta.

 

Wysoką jakość i przystępną cenę  produktów Eliko. Elementy grzejne cieszą się bardzo dobrą opinią u Nas w kraju jak i także na rynkach zagranicznych.

Odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie rynku firma Eliko wprowadziła do swojej oferty całą gamę elementów grzejnych z termostatem.  Grzałki do grzejników łazienkowych dobrze spełniają swoją funkcję grzewczą, jednocześnie świetnie komponując się swoim wyglądem z każdą łazienką.

 

Elementy grzejne GRBT TSE przeznaczone do bojlerów spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa dzięki wbudowanemu dwu-torowemu zabezpieczeniu. Zabezpieczenie to posiada reset mechaniczny po którego wciśnięciu grzałka z powrotem jest gotowa do pracy.

Oferujemy również wkłady grzejne, spirale oporowe produkowane są z drutów oporowych  Kanthal A-1 i NiCr Cronix 80, Nikrothal 80. Oferujemy wykonawstwo spiral grzejnych i meandrów oporowych o dowolnej, podanej przez Klienta geometrii oraz właściwiościach elektrycznych. Grzałki te przeznaczone są do pracy zarówno w nowych urządzeniach jak i w urządzeniach istniejących jako materiał eksploatacyjny (np. wymiana uszkodzonej grzałki w piecu).