Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/users/artel/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/users/artel/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artel – Hurtownia Elektryczna » AGD

AGD

Artykuły gospodarstwa domowego, AGD, stanowią bardzo bardzo ważną część naszej oferty. Kierujemy ją głównie do odbiorców zaopatrujących odbiorców indywidualnych.

Proponujemy markowe wyroby uznanych producentów polskich, europejskich i światowych. Wszystkie artykuły w różnych grupach cenowych i jakościowych. Pozwala to sprostać potrzebom wszystkich grup konsumenckich o zróżnicowanej sile nabywczej.

Wszystkie artykuły AGD objęte są stosownymi gwarancjami oraz certyfikatami bezpieczeństwa dopuszczającymi do handlu i użytkowania w warunkach domowych.

W ciągłej sprzedaży m.in. czajniki bezprzewodowe, maszynki do golenia (golarki), prostownice do włosów, roboty kuchenne, blendery, miksery, suszarki do włosów, suszarko-lokówki, wagi osobowe, żelazka z nawilżaczem i wiele, wiele innych artykułów AGD.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.