Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/users/artel/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/users/artel/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
Artel – Hurtownia Elektryczna » Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy

Nasza hurtownia elektryczna Artel prowadzi sprzedaż akcesoriów do odkurzaczy i zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego, AGD. Akcesoria odkurzaczy stanowią znaczącą jego część tak jak worki papierowe, filtry wlotowe, filtry wylotowe, ssawki, rury czy węże. Głównymi producentami i naszymi dostawcami są firmy uznawane w Polsce i na Świecie takie jak AJS czy Worwo.

W naszej ofercie wszystkie elementy wyposażenia do odkurzaczy: ssawki, filtry, ssawkoszczotki, węże, rury z tworzywa, metalowe i pozostałe akcesoria.

Oferowane w naszej hurtowni akcesoria odkurzaczy przenaczone są do większości z nich, a występujących w obrocie detalicznym. Do małych odkurzaczy domowych, dużych, wieloczynnościowych oraz przemysłowych i centralnych.

Przykłady marek odkurzaczy, do których pasują akcesoria: Rowenta, Electrolux, Zelmer, Philips, De Longhi, Eldom, Eldom Fam, Dirt Devil, Nilfilsk, Numatic, Holland Electro, Progress, Tefal, Tornado, Uralux, Vax, Volta, Vorwerk i inne.

Nazwy marek i typów odkurzaczy należą do ich właścicieli i zostały użyte tylko do celów porównawczych.